.

.

EuısdanAA 3,5 mm Dik Açılı Erkek-Düz Dişi Stereo Ses Kablosu, M / F 3,3 Fit Siyah(Kablo de audio estéreo macho

EuısdanAA 3,5 mm Dik Açılı Erkek-Düz Dişi Stereo Ses Kablosu, M / F 3,3 Fit Siyah(Kablo de audio estéreo macho

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

【BASE INFO】Plug Tipi : 3.5 mm Dik Açı Erkek Düz Kadın; Uzunluk : 1 Metre/3.3 Ayaklar. 【BAKIR KABLO】 Yüksek kaliteli ses kalitesi sağlamak ve maksimum iletkenlik ve dayanıklılık sağlamak için oksijensiz bakır çekirdekli kablo. 【TPE】Daha güçlü TPE tel kılıfı ile kullanım ömrünü etkili bir şekilde uzatır. 【ÖZELLİK】 90 derecelik konektör, ulaşılması zor yerlere bağlanmanızı ve normal düz konektörün mevcut olmadığı yerlere ulaşılması zor yerlere bağlanmanızı sağlar.(【CARACTERÍSTICA】 El conector de 90 grados le permite conectarse a espacios reducidos y difíciles de acceder a áreas donde un conector recto normal no está disponible. 【UYGULAMA】Standart 3.5 mm ses jakı veya AUX-ın portu ile donatılmış herhangi bir cihazla çalışır.Akıllı telefonu, MP3 çaları veya taşınabilir hoparlörleri vb. Bağlar.(【APLICACIÓN】 Funciona con cualquier dispositivo equipado con conector de audio estándar de 3,5 mm o puerto de entrada AUX.Conecta teléfonos inteligentes, reproductores MP3 o altavoces portátiles, etc.Euısdan AA 3.5 mm Dik Açı Erkek Düz Kadın Stereo Ses Kablosu, M / F 3.3 Feet siyahözelliği : 1. Eğimli tasarım; güvenilir, statik içermeyen performans için altın kaplama fişler.2. Yüksek kaliteli ses kalitesi sağlamak ve maksimum iletkenlik ve dayanıklılık sağlamak için oksijensiz bakır çekirdekli kablo.3. Alüminyum Fırçalanmış Kaplama Ürünü daha şık hale getirir.4. Altın kaplamalı çelik yay, kablonun bükülmesini ve deformasyonunu korur ve önler.5. 90 derecelik konektör, ulaşılması zor yerlere bağlanmanızı ve normal düz konektörün mevcut olmadığı yerlere ulaşılması zor yerlere bağlanmanızı sağlar.6. Daha güçlü TPE tel kılıfı ile kullanım ömrünü etkili bir şekilde uzatır.Uygulama : Standart 3.5 mm ses jakı veya AUX-ın portu ile donatılmış herhangi bir cihazla çalışır.Akıllı telefonu, MP3 çaları veya tabletleri araç stereo sistemine veya taşınabilir hoparlörlere vb. Bağlar.Düz Female Length için özellikler : Plug Tipi : 3.5 mm Doğru Açı 1 m/3.3 Feet Cable Maço en ángulo bunu 3,5 mm de hembra bir recta ángulo bunu 3,5 mm de hembra recta, M / F 3,3 börek zenci verdiğim BİLGİ BANKASI bu yıl Tipo de enchufe en Spanish Cable de Ses stereo Maço Malzeme : oksijensiz Copper Main Kablo Renk : Black Package İçeriği : 1 x 3.5 mm Ses Cable Description : Çekirdek; Longitud : 1 metro / 3,3 turta Erkek.【CABLE DE COBRE】 Cable con núcleo de cobre sin oxígeno para garantizar una calidad de sonido de alta fidelidad y proporcionar la máxima conductividad y durabilidad.【TPE】 Con una funda de alambre de TPE más fuerte, extiende la vida útil de manera efectiva.【CARACTERÍSTICA】 El conector de 90 grados le permite conectarse a espacios reducidos y difíciles de acceder a áreas donde un conector recto normal no está disponible.【APLICACIÓN】 Funciona con cualquier dispositivo equipado con conector de audio estándar de 3,5 mm o puerto de entrada AUX.Conecta teléfonos inteligentes, reproductores MP3 o altavoces portátiles, etc.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Plug Type:
3.5mm Right Angle Male to Straight Female
Length:
1 Meter/3.3 Feet
Cable Core Material:
Oxygen-free Copper
Main Cable Color:
Black
Package Content:
1 x 3.5mm Audio Cable :
Description in Spanish :
Cable de audio estéreo macho en ángulo recto de 3,5 mm a hembra recta, M / F 3,3 pies negro :
【INFO BASE】 Tipo de enchufe:
macho en ángulo recto de 3,5 mm a hembra recta; Longitud
【CABLE DE COBRE】 Cable con núcleo de cobre sin oxígeno para garantizar una calidad de sonido de alta fidelidad y proporcionar la máxima conductividad y durabilidad. :
【TPE】 Con una funda de alambre de TPE más fuerte, extiende la vida útil de manera efectiva. :
【CARACTERÍSTICA】 El conector de 90 grados le permite conectarse a espacios reducidos y difíciles de acceder a áreas donde un conector recto normal no está disponible. :
【APLICACIÓN】 Funciona con cualquier dispositivo equipado con conector de audio estándar de 3,5 mm o puerto de entrada AUX. Conecta teléfonos inteligentes, reproductores MP3 o altavoces portátiles, etc. :

Ürün İlaveleri