.

.

QYK-SuccessfulHome meşale ışıkları açık, su geçirmez güneş peyzaj ışıkları meşaleler, LED güneş bahçe ışıkları,

QYK-SuccessfulHome meşale ışıkları açık, su geçirmez güneş peyzaj ışıkları meşaleler, LED güneş bahçe ışıkları,

₺ 626.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

● IŞIK sensörü-ışık sensörü ile, alev efektli bu güneş ışığı kendini otomatik olarak açabilir veya kapatabilir.Gün boyunca, güneş paneli güneş ışığını elektriğe dönüştürür ve battery.At alacakaranlıkta, ışık depolanan elektrikle otomatik olarak açılabilir. ● ÇEVRE DOSTU VE ENERJİ TASARRUFU VE KURULUMU KOLAY - Bu bahçe lambası güneş enerjisiyle çalışır, kablo gerektirmez, elektrik gerektirmez.Güneş alev ışığını çimlerinize, saksınıza veya hatta şemsiyeye koyun. ● ALEVLİ GÜNEŞ bahçe lambası-12 LED'li güneş bahçe lambası size gerçekçi bir titrek alev efekti verir.Her lamba, son derece gerçekçi ve doğal dans alevlerini taklit eden sıcak sarı ışıkla yanıp söner. ● UYGULAMA-Açık havada bahçe için mükemmel dekoratif ışık, yağmura karşı koruma sınıfı ıp65 ile geliştirilmiştir.Yollar, havuz, avlu, tezgah, veranda, çit, güverte, parti, barbekü, kamp, düğün veya herhangi bir açık ortamda kullanabilirsiniz. ● Hizmet-Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, sizin için çözmek için elimizden geleni yapacağız.ŞARTNAME : Malzeme : ABS + PC plastikşarj süresi : yaklaşık. 6-8hÇalışma süresi : en az 8-10h Waterproof : IP65ÖZELLİKLERİ : 1.Işık sensörü : Alacakaranlık otomatik olarak açılır ve şafakta kapanır.Sıcak Beyaz, sürekli yanıp sönen değişiklikler, doğal alevin şeklini taklit edin, partiniz için hoş bir atmosfer yaratın!2.Güneş enerjili : Bu dans eden alev meşale ışığı, gün boyu doğrudan güneş ışığı altında güneş enerjisini toplar ve daha sonra alacakaranlıkta otomatik olarak açılır.Işık güneş enerjisi ile çalışır, böylece her yerde doğrudan güneş ışığına maruz bırakabilirsiniz!3.IP65 su geçirmez : Yağmura karşı ıp65 koruması ile tasarlanmış, yağmur yağıyor veya kar yağıyor olsun, havuz kenarlarında, arka bahçelerde, patikalarda veya herhangi bir dış mekanda kullanabilirsiniz.4.Benzersiz tasarım : En iyi tasarım dekorasyon için tüm açık hava etkinlikleri, parti, kamp, barbekü, bahçe, yolu, veranda, güverte, yard, bahçe ışıkları için festivali düğün kutlama noel atmosfer dekorasyon.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Material:
ABS + PC plastic
Charging time:
approx. 6-8h
Working time:
at least 8-10h
Waterproof:
IP65
CHARACTERISTICS:
1.Light sensor:
Twilight turns on automatically and switches off at dawn. Warm White, const antly flashing changes, imitate the shape of the natural flame, bring you a pleasant atmosphere for your party!
2.Solar powered:
This dancing flame torch light collects solar energy under direct sunlight all day and then automatically switches on at dusk. The light is powered by solar energy, so you can expose it to direct sunlight anywhere!
3.IP65 waterproof:
Designed with ip65 protection to resist rain, whether it is raining or snowing, you can use it in poolsides, backyards, pathways or any outdoor setting.
4.Unique design:
Best design decoration for all outdoor events, party, camping, barbecue, garden, path, patio, deck, yard, garden lights for festival wedding celebration christmas atmosphere decoration

Ürün İlaveleri